watermark logo

Up next


Makina e furgonë të Forcave Speciale "blindojnë" Astirin

11 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 01 Apr 2022 / In Aktualitet

⁣Lagja e njohur e "Astirit" në Tiranë është mbushur pas mesnate me forca të shumta policie të kryeqytetit dhe Forca Speciale të armatosura "gjer në dhëmbë".

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next