watermark logo

Up next


Lulzim Basha shfaqet në aeroportin e Shtutgardit në Gjermani

1 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 22 Jun 2022 / In Politikë

⁣Luzlim Basha dhe bashkëshortja e tij Aurela janë parë këtë të mërkurë në Aeroportin e Shtutgardit në Gjermani. Çifti ka munguar prej kohësh në Tiranë, ish-kryetari i PD të paktën po, pasi nuk ka marrë pjesë as në seancat plenare në Kuvend.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next