watermark logo

Lajmi i mirë i Artan Lames për banorët e fshatrave të Tiranës

5 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 18 Jun 2022 / In Aktualitet

⁣Kreu i Kadastrës Shqiptare, Artan Lame ka dalë sot në një konferencë për mediat ku ka folur për përmbylljen e procesit të regjistrimit të të gjitha pasurive për banorët e fshatrave të Tiranës. Ai ka dhënë dhe një lajm të mirë për ta, që të rrinë të qetë pasi nuk do ketë më mbivendosje pronash.

Show more
0 Comments sort Sort By