watermark logo

Up next


Ky është momenti kur mbështetësit e Berishës “rrethojnë” Bashën

37 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 10 Sep 2021 / In Politikë

⁣VIDEO: Ky është momenti kur mbështetësit e Berishës “rrethojnë”
Bashën te selia blu dhe lëshojnë ndaj tij lumë ofendimesh

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next