watermark logo

Kryeministri çek u drejtohet shqiptarëve nga Sheshi Skënderbej

8 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 28 Jul 2022 / In Politikë

⁣Presidenti Biden, zyrtarë të lartë europianë dhe vetë Rama u janë drejtuar me video-mesazh shqiptarëve. Teksa shfaqej Petr Fiala, kryeministër i Republikës Çeke, në të njëjtin orar dhe hoxha në Xhaminë e Et'hem Beut ka nisur të këndojë namazin e mbrëmjes.

Show more
0 Comments sort Sort By