watermark logo

Up next


Kryefamiljari me gruan dhe dy fëmijët e mitur mbeten "në qiell të hapur"

6 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 16 May 2022 / In Aktualitet

⁣Astrit Metua me bashkëshorten dhe dy fëmijët e mitur kanë mbetur "në qiell të hapur" prej paradites së kësaj të hëne. Shtëpia ku ata jetonin u shkrumbua nga zjarri.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next