watermark logo

Up next


Këto janë PAMJET brenda selisë së PD: Deputetët "u strehuan" te zyra e Lulzim Bashës

11 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 08 Jan 2022 / In Politikë

⁣Gazetari Artan Hoxha ka publikuar pamjet nga brenda selisë së PD, në katin e dytë, ku ndodhej Lulzim Basha dhe zyrtarët e tjerë të partisë. Rrëmujë e madhe, karrige dhe tavolina të përmbysura, fikëse zjarri të lëna gjithandej për shkak të situatës së tensionuar.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next