watermark logo

Jorida Tabaku shkon në seli, dera e Bashës nuk hapet dhe detyrohet të futet nga mbrapa

3 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 05 Jan 2022 / In Politikë

⁣Nënkryetarja e PD ka shkuar para selisë dhe ka pritur disa momente para derës kryesore, por ajo nuk është hapur. Pas një bisede të shkurtër me operatorët e mediave që po e filmonin, Tabaku ka bërë një telefonatë dhe ka hyrë nga dera e pasme.

Show more
0 Comments sort Sort By