watermark logo

Jo vetëm ish-kryeministri, rrëzohet në sallë dhe Liri Berisha

7 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 30 Apr 2022 / In Politikë

⁣Liri Berisha, bashkëshortja e ish-kryeministri Sali Berisha është rrëzuar në sallën e Pallatit të Kongreseve. Ajo është shfaqur sot në krah të bashkëshortit të saj, për punimet e Kuvendit të PD.

Show more
0 Comments sort Sort By