watermark logo

Ilir Vrenozi i thur poezi Edi Ramës

6 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 11 Mar 2022 / In Aktualitet

⁣Qytetarët e Korçës prej paradites së sotme janë ngritur në protestë. Atyre i’u është
bashkuar dhe “korçari i famshëm”, Ilir Vrenozi, i cili i dedikoi dhe një poezi
kryeministrit Edi Rama, për rritjen e çmimeve të karburantit dhe të shportës.

Show more
0 Comments sort Sort By