watermark logo

Up next


Hetimet e SPAK për CALL CENTERAT, nis në mesnatë mbyllja e "forex-ave" në Tiranë

22 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 03 Nov 2021 / In Aktualitet

⁣Siç shihet nga pamjet , këto biznese ilegale që ushtrojnë veprimtarinë kryesisht
në fushën e "forex-ave", pra bursa, kanë nisur të mbledhin "plaçkat" dhe të mbyllin aktivitetin.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next