watermark logo

Grupi i Rithemelimit shkon ne selinë e PD, dyert janë të mbyllura

4 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 05 Jan 2022 / In Politikë

⁣Deputeti i PD Flamur Noka e ka quajtur të turpshme dhe të neveritshme mbylljen e dyerve të selisë blu. Ai ka shkuar në godinë bashkë me disa anëtarë të Grupit të Rithemelimit, por dera kryesore ishte e mbyllur. Edhe dera e pasme ku ai shkoi më vonë rezultoi e mbyllur.

Show more
0 Comments sort Sort By