watermark logo

Gomonia del nga deti në Jalë dhe përplas pushuesit

4 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 16 Jul 2022 / In Aktualitet

⁣Një çift pushuesish në plazhin e Jalës janë përplasur nga një gomone. Paraprakisht bëhet me dije se ata kanë qenë në breg kur janë përplasur nga mjeti lundrues që po dilte nga uji dhe për pasojë një prej tyre ndodhen në spital.

Show more
0 Comments sort Sort By