watermark logo

Up next


Gazetari "zë ngushtë" Ramën në Ohër

3 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 08 Jun 2022 / In Politikë

⁣Kryeministri Edi Rama dhe liderët e vendeve të tjera të Ballkanit Perëndimor ndodhen sot në Ohër, kum kanë zhvilluar takimin e radhës për "Ballkanin e Hapur". Atje ai është takuar dhe me politikanin shqiptar në Maqedoni, Ali Ahmeti.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next