watermark logo

Gazetari publikon VIDEON: Kristian Kelmendi shfaqet në qendrën tregtare

123 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 03 Dec 2021 / In Aktualitet

⁣Kristrjan Kelmendi dhe Marjan Kola, janë dy personat e arrestuar nga Policia për vrasjen e ish-deputetit Pashko Ujka në mes të Shkodrës, mbrëmjen e 29 Nëntorit. Gazetari Artan Hoxha ka publikuar pamjet e dy të arrestuarëve, të cilët disa orë para krimit, në datë 28 nëntor ndodhen në Kosovë.

Show more
0 Comments sort Sort By