watermark logo

Forcat Speciale prangosin Nuredin Dumanin

6 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 29 Mar 2022 / In Aktualitet

⁣Newsbomb.al mëson se Nuredin Dumani, i kërkuar nga Policia dhe drejtësia shqipatre si autor i dyshuar i disa ngjarjeve kriminale, është arrestuar këtë mbrëmje nga Forcat Speciale.

Show more
0 Comments sort Sort By