watermark logo

Up next


Fjalimi i fortë i Erion Braçes në Komision: Tregun e naftës e kontrollojnë dy veta

11 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 20 Apr 2022 / In Politikë

⁣Deputeti socialist Erion Braçe ka shpërthyer në Komisionin e Ekonomisë, ku ka akuzuar se në Shqipëri janë vetëm 2 brokera që sjellin dhe shpërndajnë karburante, nga të cilat furnizohen të gjitha pikat e tjera.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next