watermark logo

Fjalimi i Edi Ramës në Bruksel kundër raportit të Dick Marty

1 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 20 Jul 2022 / In Politikë

⁣Kryeministri Edi Rama ka folur në Bruksel për raportin e Dick Marty, për trafikim organesh gjatë luftës së Kosovës. Ai e ka quajtur raportin "plot me gjepura" që nuk kanë asnjë fakt në brendësi të tyre dhe ka paralajmëruar një rezolutë nga Shqipëria

Show more
0 Comments sort Sort By