watermark logo

Up next


Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar "Antenat”

12 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 19 Jan 2022 / In Aktualitet

⁣Vihet në pranga një person me rrezikshmëri shoqërore, i shpallur në kërkim për veprën penale "Prodhimi dhe shitja e narkotikëve".

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next