watermark logo

Ervin Salianji vërsulet për të qëlluar Erion Braçen, Grada futet me shpejtësi në sallë

3 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 16 Nov 2021 / In Politikë

⁣Deputeti i PD Ervin Salianji dhe socialisti Erion Braçe janë ndalur nga Grada e Republikës të kalojnë nga debatet e forta në konflikt fizik. “O kone, o kone mos mu drejto mua shtu”, i tha Salianji Braçes, duke bërë që ky i fundit të ngrihej në këmbë dhe të fliste nga vendi.

Show more
0 Comments sort Sort By