watermark logo

Up next


Ermal Meta dhuron një kamion plot me vegla muzikore për vajzat e "Shtëpisë Rozalba"

18 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 10 Dec 2021 / In Showbiz

⁣Të madh një person nuk e bën vetëm fama. Por dhe fisnikëria e gatishëmria për
të ndihmuar më të dobëtit. Për të qenë pranë tyre në ditët më të vështira, atëherë
kur askush nuk kujtohet për ta. I tillë është dhe shqiptari Ermal Meta.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next