watermark logo

Up next


Emocionet "mbërthejnë" Ermal Metën

14 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 18 Sep 2021 / In Showbiz

⁣Këngëtari i famshëm me origjinë shqiptare, Ermal Meta mbjati një koncert mbrëmjen e djeshme në stadiumin “Air Albania”. Publiku shqiptar e priste me padurim performancën e
tij dhe kjo u duk dhe në pjesëmarrjen e lartë të fansave të Metës.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next