watermark logo

Up next


Elbasani kthehet në shesh-xhirim, fuoristrada i bën "pritë" Policisë

23 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 16 Oct 2021 / In Aktualitet

⁣Elbasani është kthyer ditët e fundit në shesh-xhirim për realizimin e një filmi të huaj. Siç
shihet dhe nga pamjet e siguruara, aktorët kanë kërkuar ndihmën e Policisë së
qytetit për vënien në dispozicion të tyre të disa mkainave.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next