watermark logo

Ekipet e xhenios mbledhin provat e shpërthimit me tritol në Shkodër

5 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 26 Mar 2022 / In Aktualitet

⁣Shkodra është tronditur në orët e para të mëngjesit të sotëm nga dy shpërthime të fuqishme me tritol, shkruan newsbomb.al. Policia ka konfirmuar ngjarjet dhe thotë se nuk ka persona të lënduar, por vetëm për dëme të shumta materiale.

Show more
0 Comments sort Sort By