watermark logo

Up next


Edi Rama publikon në "Tik Tok" VIDEON me Erla Mëhillin

30 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 19 Oct 2021 / In Politikë

⁣Kryeministri Edi Rama është përdoruesi më i ri i rrjetit social "Tik Tok", me profilin zyrtar që ka hapur ditët e fundit. Dje, Rama ka publikuar një video teksa bisedonte me moderatoren Erla Mëhilli, në studiot e grimit të Euronews, ku dhe dha një intervistë.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next