watermark logo

Up next


Edi Rama kritika per bashkite e Tiranes dhe Durresit

5 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 22 Jul 2022 / In Politikë

⁣Kryeministri Edi Rama, paraditen e kësaj të premte është duke zhvilluar një takim me krerët e bashkive të vendit. Gjatë fjalës së tij kryeministri nuk ka kursyer as kritikat ndaj bashkisë së Tiranës dhe të Durrësit.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next