watermark logo

Up next


Edi Rama i quajti foltorexhinj, vlonjati i përgjigjet

5 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 04 Apr 2022 / In Aktualitet

⁣Vlonjatët janë mbledhur dje te "Sheshi i Flamurit" dhe kanë protestuar për projektin e shndërrimit të tij. Ata kanë kërkuar transparencë për transformimin e vendit te "4 topat".

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next