watermark logo

Edi Rama “gozhdon” SPAK-un: Po gjuani cironka me dinamit!

2 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 07 May 2022 / In Politikë

⁣Kryetari i PS Edi Rama ka “gozhduar” sot Prokurorinë Speciale, duke thënë se atij dhe njerëzve u është sosur durimi duke pritur që peshqit e mëdhenj të dalin para drejtësisë.

Show more
0 Comments sort Sort By