watermark logo

Up next


Edi Rama futet mes protestuesve për shembjen e banesave dhe i fton të diskutojnë

2 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 10 Feb 2022 / In Aktualitet

⁣VIDEO: Ky është momenti kur kryeministri Edi Rama futet mes protestuesve për shembjen e banesave dhe i fton të diskutojnë

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next