watermark logo

Up next


Edi Rama acarohet nga kryebashkiakja e PS

9 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 23 Jul 2022 / In Politikë

⁣Gjatë prezantimeve të sotme ka ndodhur një incident mes Ramës dhe kryebashkiakes së Patosit. Rajmonda Balilaj po fliste me një kolegë socialist, ndërkohë që fjalën e kishte Pjerin Ndreu i Lezhës dhe kryeministri po dëgjonte.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next