watermark logo

“Drift” me Mercedes dhe fishekzjarre nga xhami, shikoni çfarë bëjnë të rinjtë në Kukës

16 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 01 Jan 2022 / In Aktualitet

⁣Këto janë pamjet e ndërrimit të viteve në Kukës. Disa të rinjë kanë zgjedhur që të “djegin gomat” me Mercedes në mes të qytetit, ndërsa nga xhamat hedhin fishekzjarre.

Show more
0 Comments sort Sort By