watermark logo

Deputetët e Berishës rrethojnë Bardhin: Të të vijë turp!

6 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 12 May 2022 / In Politikë

⁣Deputetët e Partisë Demokratike, edhe pse në grupime të ndryshme, Gazment Bardhi dhe Edmond Spaho janë përplasur me njëri-tjetrin në punimet e Kuvendit sot.

Show more
0 Comments sort Sort By