watermark logo

Up next


Deklarata e Bashës acaron keq Spiropalin, momenti kur Rama e shtyn të pushojë

16 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 15 Nov 2021 / In Politikë

⁣Debatet dhe përplasjet nuk kanë munguar as ditën e sotme në foltoren e Kuvendit, ku kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha sulmoi ashpër kryeministrin Edi Rama duke e cilësuar ndër të tjera si “mbeturinë social-realiste”.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next