watermark logo

Bujar Nishani shuhet në moshën 56 vjeçare

4 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 28 May 2022 / In Politikë

⁣Bujar Nishani mbyll sytë në moshën 56 vjeçare, Presidenti i Republikës dhe ushtaraku i Skënderbegasit që do t'i mungojë nga sot politikës shqiptare

Show more
0 Comments sort Sort By