watermark logo

Up next


Bombarduesit rusë "skuqin" qiellin, raketat bien mbi pallate

1,661 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 24 Feb 2022 / In Bota

⁣Siç shihet nga ky kolazh pamjesh që ne kemi arritur të mbledhim nga korespondentët e mediave ndërkombëtare dhe ato që vetë qytetarët ukrainas shpërndajnë në Twitter, imazhet janë të frikshme.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next