watermark logo

BMW-ja qe u qellua me arme ne Elbasan

10 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 29 Mar 2022 / In Aktualitet

⁣Rruga ku ka ndodhur përplasja me armë është rrethuar me shirit “skenë krimi”, pasi aty janë gjetur gëzhoja armësh dhe xhama të thyer, si pasojë e të shtënave. Edhe Policia e Elbasanit konfirmon se targat e mjetit BMW drejt të cilit është qëlluar me armë, rezultojnë të vjedhura në Durrës.

Show more
0 Comments sort Sort By