watermark logo

Up next


Batutat e kryeministrit Edi Rama në Prishtinë

1 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 20 Jun 2022 / In Politikë

⁣Kryeministri Edi Rama ka thënë sot mes tij dhe homologut shqiptar Albin Kurti nuk ka as “xixa” e as “çështje të hapura”, shkruan newsbomb.al. Edhe pse nuk e përmendi, ai ju përgjigj indirekt disa lajmeve të përhapura në media para mbledhjes së dy qeverive sot, se kishte thënë në Ohër “do ta rrëzoj Albinin”.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next