watermark logo

Up next


Batutat e Edi Ramës për Amerikën, "shtanget" ambasadorja Kim

13 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 18 Mar 2022 / In Politikë

⁣Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Universitetin Bujqësor në Kamëz. Gjatë fjalës së tij, Rama ka dhënë sinjale se mund të jetë disi “qejfmbetur” me amerikanët për ndihmën e tyre në Shqipëri. Në krah kishte dhe ambasadoren e SHBA Yuri Kim, e cila u pa të qeshte.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next