watermark logo

Basha, darke me ambasadoren Yuri Kim - 19 dhjetor 2020

3 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 07 Jan 2022 / In Politikë

⁣Ambasadorja Yuri Kim dhe kryedemokrati Lulzim Basha janë takuar më 19 dhjetor në një darkë
joformale në një prej restoranteve në Tiranë, në zonën pranë rrugës së
Elbasanit.

Show more
0 Comments sort Sort By