watermark logo

Banorët e Rinasit kërkojnë hapjen e rrugës

2 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 04 May 2022 / In Aktualitet

⁣Banorët e zonës së Rinasit kanë dalë përsëri sot në protestë pasi nuk u mbajt premtimi i dhënë nga autoritetet për hapjen e rrugës me dy sense. Në ditën e tretë të protestës, ata janë ulur këmbëkryq në mes të rrugës dhe nuk lejojnë lëvizjen e mjeteve.

Show more
0 Comments sort Sort By