watermark logo

AS shiu nuk i ndal, qindra anëtarë të PD grumbullohen te stadiumi: Basha ik!

3 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 11 Dec 2021 / In Politikë

⁣Qindra simpatizantë, anëtarë dhe delegatë të PD kanë nisur të futen në ambientet e stadiumit kombëtar "Air Albania", prej mëngjesit të sotëm. Aty do të mbahet Kuvendi Kombëtar
i thirrur nga ish-kryeministri Berisha.

Show more
0 Comments sort Sort By