watermark logo

Arrestohet me kokaine dhe arme pa leje lojtari i Partizanit

17 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 20 Sep 2021 / In Aktualitet

⁣Eraldo Vora, 26 vjeç, është arrestuar në flagrancë nga Policia në Durrës, pasi mbante me vete një armë zjarri pistoletë pa leje. Nga kontrolli që i është bërë më pas në shtëpi, i janë gjetur kokainë dhe sende të tjera të kundraligjshme.

Show more
0 Comments sort Sort By