watermark logo

Up next


Arrestohet Gjin Guri, shkëmbeu zjarr me policisë në Dukagjin - Viti 2015

14 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 15 Nov 2021 / In Aktualitet

⁣44 vjeçari është një personazh i njohur në Shkodër, për banorët dhe Policinë. Në vitin 2015 ai është arrestuar pas një operacioni të FNSH-së, pasi qëlloi me armë mbi Policinë teksa kjo e fundit shkoi të shkatërronte disa parcela me drogë në fshatin Shosh.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next