watermark logo

Arrestohet Drejtori Bardhyl Gjika pper vjedhjen në Këshillin e Qarkut Vlorë

3 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 15 Oct 2021 / In Aktualitet

⁣Drejtori i administrimit të mbrojtjes së tokës në Këshillin e Qarkut Vlorë, Bardhyl Gjika, u prangos sot për shkak se ka falsifikuar një dokument pronësie dhe më pas ka inskenuar një vjedhje në institucion.

Show more
0 Comments sort Sort By