watermark logo

Arrestohen tre shqiptarë të shumëkërkuar në Valencia

24 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 29 Mar 2022 / In Aktualitet

⁣VIDEO / Kapen në VALENCIA dy vëllezërit që i bënë atentat biznesmenit Dashamir Gjoka, dhe BOSI i organizatës kriminale që furnizonte me kokainë EUROPËN

Show more
0 Comments sort Sort By