watermark logo

Arratia me Zhaklina Dhimojani

25 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 29 Jan 2022 / In Kulturë & Art

⁣Arratia me Zhaklina Dhimojani na kthen pas në kohën e realizimit të filmit Mimoza llastica. Tashmë e rritur dhe e larguar nga Tirana ajo na rrëfen emocionet e aktrimit të dikurshëm, e më pas jetën e saj zhvendosur në Zvicer prej dekadash. A ishte apo e bëri llasticë Zhaklina Mimozen?

Show more
0 Comments sort Sort By