watermark logo

Arratia me piktoren Xheneta Kadillari

29 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 30 Dec 2021 / In Kulturë & Art

⁣Entuziaste e pasionante, e dashuruar me jeten, pikturën ,
familjen e saj Xheneta Kadillari vjen në një rrëfim energjik e plot të vërteta
dhe humor për mikrofonin e Arratisë duke na shpalosur aktin e krijimit dhe
laboratorin e saj krijues.

Show more
0 Comments sort Sort By