watermark logo

Ambasadorja Kim bën bashkë Lulzim Bashën dhe Ilir Metën, takon ministrat e Jashtëm

1 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 09 Jun 2022 / In Politikë

⁣Ambasadorja Kim mbledh Ministrat e Jashtëm shqiptarë nga ’91 deri sot, bën bashkë Lulzim Bashën dhe Ilir Metën

Show more
0 Comments sort Sort By