watermark logo

Aktoret e Teatrit Kombetar ngjiten ne skene

10 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 14 Oct 2021 / In Kulturë & Art

⁣Aktorët e Teatrit Kombëtar do të ngjiten në skenë pas më shuëm se 586 ditësh. Që nga koha kur shfaqet në Teatrin Kombëtar u bllokuan dhe derisa ai u prishë, aktorët nuk kanë luajtur më.

Show more
0 Comments sort Sort By