watermark logo

Up next


Aktivistja ja thotë në sy Sali Berishës: Jeni bashkëpërgjegjës për gjendjen ku ndodhet Shqipëria!

11 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 29 Jun 2022 / In Politikë

⁣Gjatë një aktiviteti që ka mbajtur me Shoqërinë Civile për protestën e 7 korrikut, ish-kryeministri Sali Berisha është përballur dhe me një aktiviste, e cila i ka thënë se ai është bashkëpërgjegjës bashkë me mazhorancën për gjendjen ku ndodhet Shqipëria.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next